7 اشتباه رایج در طراحی دکوراسیون

renzo-banner-1

اکثر افراد از دکوراسیون خود راضی نیستند، حتی گاهی که وسایل دکوری و تزیینی خاص خریدند، ولی دکوراسیون خود را بی روح وکسل کننده می دانند، ما به شما می گوییم اشتباهاتی در زمینه ی دکوراسیونی و چیدمان داخلی.

ارتفاع لوسترها بسیار حائز اهمیت است، در طراحی دکوراسیون،باید توجه داشته باشید به این موضوع که ارتفاع دیوار و سقف ها چقدر است، باید در جایگاه مناسبی باشد تا روشنایی بهتری به ما بدهد.

یک مبل راحتی و یا یک مبل استیل با کوسن های خاص و رنگ جذاب خریداری کرده اید، و به ست بودن آن با دیگرعناصر توجه کرده اید،اما تصویر زیبایی به شما نمی دهد با دقت به مبلمان راحتی خود و کوسن ها باید توجه داشته باشید که مبلمان بزرگ کوسن های کوچک را خوب جلوه نمی دهند در انتخابات خود به صورت سطحی نگاه نکنید و جزئیات را فراموش نکنید.

نکته ی دیگر در مبلمان استیل و یا مبلمان راحتی خود توجه به روکش ها را جدی بگیرید درست است که به منظور پاکیزه گی روی آن می کشید اما به زیبایی و تک رنگ بودن آن دقت کنید انتخاب پارچه های طرح دار بر روی مبلمان منزل باعث نازیبایی می شود.

دقت به پنجره ها و انتخاب پرده بسیار مهم است شما باید از پرده هایی که در ابعاد پنجره است یا قدی که تا زمین کی آید دقت کنید تا بزرگتر نباشد در پنجره آشپزخانه که معمولا بالای سینک قرار دارد از شیدها استفاده کنید زیرا کثیفی بیشتری را دارد.

طرح مناسب در انتخاب تابلوها،ابتدا باید اندازه دیوار را بسنجید،دقت کنید که برای دیوارهای بزرگ تابلوهای کوچک اصلا توصیه نمی شود برای دیوارهای بزرگ تابلوهای بزرگ و برای دیوارهای کوچک تابلوهای کوچک پس در انتخاب تابلوهای مورد نظرتان و دیوارها دقت کنید.

عضو دیگری که در دکوراسیون باید به آن توجه کرد تا تناسب داشته باشد با طراحی شما لوازم صوتی و تصویری است، به طور مثال: برای یک ست مبلمان نشیمن مستطیل کوچک، داشتن یک سینمای خانگی با چهار باند توصیه نمی شود در خرید هر چیز ابتدا ابعاد منزل خود و فضایی که می خواهید به آن وسیله اختصاص دهید دقت بیشتری بکنید.

هماهنگ بودن مبلمان استیل و یا مبلمان راحتی شما با پرده و همچنین فرش بسیار مهم است اما مهم تر از آن ابعاد فرشی که ما انتخاب می کنیم است فرشی که شما تهیه می کنید باید دور تا دور میز جلو مبلی شما را بگیرد و همچنین هنگام استفاده از مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل زیر پای شما را بگیرد.

مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *