نمایشگاه مبلمان هافکس سال 1395 تهران

نمایشگاه مبلمان هافکس 1395 تهران

همه به هنگام بازگشت به منزل به فکر استراحت بر روی مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل خود هستند.

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه مبلمان که در تاریخ 13-16 مرداد ماه 1395 در مکان نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. مبلمان در تمامی سبک ها در این نمایشگاه وجود دارد و فقط سلیقه ی شما را برای انتخاب می طلبد. البته این نمایشگاه به جزء مبلمان، میز و صندلی های غذاخوری و سرویس خواب نیز به چشم می خورد. ما شیک ترین ها را به شما نشان می دهیم.

مبلمان جذاب با پایه

مبلمان از اصلی ترین عنصرهای دکوراسیون داخلی منزل شما است. همچنین اگر بخواهید بدانیم که سبک یک منزل چی هست اولین چیزی که می توان از روی آن تشخیص داد مبلمان است و بعد از آن میز ناهار خوری نیز در اولویت است.پس اگر می خواهید مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل را انتخاب کنید برای فضای داخلی منزلتان این نمایشگاه را از دست ندهید.

مبلمان به سبک کلاسیک

سبک آنتیک مبلمان برای دکوراسیون به سبک کلاسیک بسیار توصیه می شود. دکور به سبک کلاسیک و آنتیک به سبک انگلیسی و قدیمی مشابه تر است. رنگ های به کار رفته در آن بیشتر خنثی هستند. دکوراسیون را شیک رسمی و سنگین نشان می دهند. اگر از پارچه طرح دار استفاده می کنید حتما در این سبک آنها را متقارن انتخاب کنید. با توجه به عکس ویک دست مبلمان استیل و یا مبلمان کلاسیک موجود در نمایشگاه که جلب توجه می کرد را می بینید. این مبل کلاسیک با دسته های چوبی و میز جلو مبلی منبت کاری شده بسیار جذاب بود.

سادگی صمیمیت

امروزه استفاده از دکوراسیون مدرن بسیار زیاد و مورد توجه قرار گرفته است. طراحی مدرنی که ساده باشد و قابلیت هماهنگ شدن را با دیگر اجزای خانه داشته باشد فضایی زیبا را به ما می دهد. شما می توانید دکوری کاملا متفاوت داشته باشید اگر از مبلمان راحتی پارچه ای در رنگ های شاد استفاده کنید.

حضور چوب در منزل

وجود وسیله ای چوبی در دکوراسیون منزل حس زنده و دلنشین بودن را به فضا اضافه می کند. استفاده از میز و صندلی هایی با حکاکی های ایرانی درفضای آشپزخانه استفاده کنید.وسایل دکوری چوبی جذابیت بیشتری را به دکوراسیون شما می دهد.

آشپزخانه

با کوچکتر شدن خانه های امروزی به طبع آشپزخانه ها نیز کوچکتر شده است. و برای خوردن صبحانه در آشپزخانه صندلی ها و میز کوچک گزینه ی مناسبی می تواند باشد. توجه داشته باشید که میز و صندلیتان با کابینت ست باشد.

اتاق کودک

انواع مختلف در سبک های گوناگون برای تخت خواب کودکان وجو دارد. بسته به علاقه کودکتان شما می توانید سرویس خواب آن را برای فرزندتان تهیه کنید. این وسایل شامل تخت خواب، کمد، میز تحریر ویا کتابخانه است، که شما هر کدام را مه نیاز داشته باشید می توانید انتخاب کنید.

اتاق نشیمن دوستانه

اتاق نشیمن و یا فضایی که برای نشستن انتخاب می کنید باید دارای مبلمان راحتی باشد، تا علاوه بر تماشای تلویزیون و گپ زدن دوستانه و یا در کنار خانواده لذت برد. میز تلویزیون و میز جلو مبلی که به آن میز قهوه خوری نیز گفته می شود فضای نشیمن را تکمیل می کند. اگر می خواهید از سبک تلفیقی استفاده کنید باید به هماهنگی و راحتی نشیمن در این بخش از خانه توجه داشته باشید.

میز ناهار خوری کلاسیک

ناهار خوری به سبک کلاسیک فضا را برای پذیرایی از مهمانان رسمی فراهم می کند. توجه داشته باشید که کمتر اتفاق می افتد که در وعده های روزانه افراد خانه از میز ناهار خوری کلاسیک استفاده کنند. شما می توانید با یک انتخاب مناسب و دقیق در سبک کلاسیک فضایی جالب برای گپ زرن در هنگان صرف غذا دور میز ناهار خوری ایجاد کنید.

میز ناهار خوری مدرن

بر خلاف میز ناهار خوری کلاسیک این سبک میز ناهار خوری مدرن است که افراد خانواده را برای صرف غذا دور هم جمع می کند. در انتخاب میز باید به راحتی نشیمن آن و ارتفاعی که ایجاد می کند توجه داشته باشید.

اتاق خواب

برخی از افراد محل کارشان اتاق خوابشان است و مدت زمان زیادی را می خواهید در آنجا صرف کنید. پس مهم است که در انتخاب سرویس خوابتان دقت بیشتری را داشته باشید. اگر انتخاب تخت خوابتان در سبک کلاسیک است پیشنهاد می شود که محل کاری خود را به جای دیگر انتقال دهید.

سادگی تخت خواب

سادگی دلنشینی را با انتخاب تخت خواب در سبک مدرن می توان به فضا اضافه کرد. سبک مدرن به شما این اجازه را می دهد که تابلوهای مختلفی را در اتاق خواب استفاده کنید. مبل هایی که تخت خواب می شوند برای افرادی که اتاق خواب کوچکی دارن توصیه می شود.

تجهیزات خواب

استفاده از بالش های طبی و کالای خواب خوب خواب راحتی را برای شما به ارمقان می آورد. دست شما برای انتخاب آن باز است، زیراکه در طرح ها و مدل های گوناگون وجود دارد.

مبلمان باغی

مبلمان باغی مبلمانی که در فضاهای خارج از خانه به کار می آیند، مانند بالکن، پاسیو ، باغ، حیاط وفضاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این مبلمان باید دارای ویژگی هایی نیز باشند از جمله ضد آب بودن و یا مقاوم در برابر نور خورشید مقاوم در برابر پوسیدگی و در کل سازگار با تمامی شرایط جوی باشد.

رنگ ها

در فضای نمایشگاه مبلمان متنوعی در رنگ های خاص وجود داشت . که اگر شما به دنبال استفاده از رنگ های خاص هستید می توانید از آنها در دکوراسیونتان بهره مند شوید. سعی کنید از رنگ های متفاوت استفاده کنید سعی کنید که منحصر به فرد باشید. سعی کنید هماهنگی را از یاد نبرید.

مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *